• Уочи Ђурђевдана 5. маја, погодило нас је велико  олујно невреме са градом. Били смо на кратко поплављени, тако да се тешко могло прићи нашим објектима. Срећом вода је тек мало продрла у наш најнижи објекат и нисмо имали ту врсту штете, али град је уништио наш воћњак а добрим делом и тек посађено цвеће.
  • Током протеклог викенда угостили смо тридесетак ученика текстилно-кожарских школа који су били у Ивањици на такмичењу које је организовала Техничка школа. Надамо се, да упркос ванредним околностима насталим услед невремена, средњошколци из различитих места Србије, носе лепе утиске из нашег Дома.
  • Нови 12. број домског листа „Домче“, налази се у поступку техничке припреме за штампу. Новине ће бити штампане до домске славе Свети Ћирило и Методије, 24. маја.
  • Домци су и ове године изабрали најбољег домског друга и најбољу другарицу. Ове године су то Данијела Радичевић и Драган Ђокић.
  • Ускоро ће Педагошко веће на својој мајског седници, прогласити и ученика генерације, који ће бити награђен у складу са одлуком Управног одбора, на свечаности за ученике поводом домске славе и дана Дома. Том приликом биће награђени и други ученици за примерно владање и различите активности и резултате постигнуте током школске године.
  • Погледајте Насловну страну новог „Домчета“    naslovna nova