Наредне школске године на смештај и исхрану у нашу установу прима се 64 ученика. Капацитет је смањен за 6 места у односу на претходну школску годину из безбедносних разлога због вирусне пандемије. До сада се на конкурс пријавио 71 ученик, 26 дечака и 45 девојчица, што је за 7 ученика више него што је конкурсом предвиђено за пријем. Упис траје још један дан, у понедељак, 20. јула. Сви који нису предали документа морају то урадити до понедељка у 14,00 часова. Привремена ранг листа ученика примљених у дом биће објављена до уторка 21. јула у подне. Ученици са одличним и врло-добрим успехом немају разлога за бригу, сви ће бити примљени. Нажалост један број ученика остаће без смештаја, за сада је њих 7 прекобројно.

Comments are closed.