Усељење ученика у дом обавиће се у уторак 31. августа, 2021. године по следећем распореду:

• 16,00 часова – распоређивање по собама и усељење у собе дечака свих узраста и обављање потребних разговора васпитача са родитељима ученика.
  • 17,30 часова – распоређивање по собама и усељење у собе девојчица свих узраста и обављање потребних разговора васпитача са родитељима ученика.
  • 18,30 – 20,00 часова – вечера за све ученике.
  • 19,00 – 19,30 часова – фотографисање ученика прве године и оних који су први пут у дому за потребе издавања домске легитимације – ученичке картице.

У дом ће бити усељени само ученици који су претходно измирили све обавезе:

• Закључили уговор о смештају.
  • Приложили потребна документа (Извод из матичне књиге рођених и лекарско уверење).
  • Уплатили учешће у трошковима смештаја и исхране за септембар и трошкове издавања или продужења ученичке картице (легитимације) и потписали одговарајуће изјаве и сагласности у вези здравствене безбедности ученика.

Усељењу ученика у дом може присуствовати само један од родитеља или старатеља ученика, како се не би стварала непотребна гужва.

Моле се родитељи (старатељи) ученика да се придржавају наведених обавеза и рокова у вези пријема и усељења ученика у дом и да приликом боравка у дому поштују актуелне хигијенско-безбедносне мере.